Ogłoszenia Parafialne na XXIV Niedzielę Zwykłą 16.09.2018

1. W ubiegłą niedzielę ofiary składane na tacę były przeznaczone na remonty prowadzone w naszej świątyni. Zebraliśmy 5160zł. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać!

2. W dniu dzisiejszym po Mszy św. o godz. 11.30 odbędzie się spotkanie rodziców dzieci które w tym roku szkolnym mają przystąpić do I Komunii św.

3. W dzisiejszą niedzielę odbędzie się spotkanie młodzieży przygotowującej się do bierzmowania. Na spotkaniu młodzież zostanie podzielona na grupy formacyjne. Dlatego prosimy o ich obecność.

4. 22 września w Rybakach odbędzie się Diecezjalne spotkanie młodych na które serdecznie zapraszamy młodzież przygotowującą się do bierzmowania.

5. Zbiórka ministrantów odbywa się w każdą sobotę o godz. 10.00 a lektorów o godz. 11.00.

6. Próba scholii dziecięcej odbywa się w każdy piątek o godz. 16.00; a młodzieżowej o godz. 17.00.

7. 29 września o godz. 17.00 Wojskowe Koło Łowieckie „Dzik” zaprasza wszystkich myśliwych, leśników i sympatyków łowiectwa oraz mieszkańców Ornety na Mszę  św.  Hubertowską z okazji 65-lecia istnienia Koła.

8. Jest do nabycia nowy numer Gościa Niedzielnego a w nim: O imieniu Boga. Co to znaczy wypowiadać je nadaremno?

9. 22 września ksiądz proboszcz z Bażyn zaprasza na nabożeństwo za wstawiennictwem św. Jana Pawła II.

10. W tym tygodniu Msze św. popogrzebowe zostaną odprawione za zmarłych:

+ Andrzej Dąbrowski poniedziałek godz. 6.30

+ Łucja Przybyszewska środa godz. 6.30

+ Bogdan Czerniewicz piątek godz. 6.30

11. W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności nasi parafianie:

+ Janina Szeliga

+ Regina Ejkszto

sobota,
22 września 2018

Sobota, XXIV Tydzień zwykły
Dzień Powszedni albo wspomnienie Najświętszej Maryi Panny w sobotę

Rok św. Stanisława Kostki

wrzesień 2018

Intencja ogólna: Aby młodzież na kontynencie afrykańskim miała dostęp do edukacji i pracy we własnej ojczyźnie.