Boże Ciało

Nowy numer 28/2018

Najnowszy numer MGN 07-08/2018

15.07.2018 – XV Niedziela Zwykła

1. W ubiegłą niedzielę ofiary składane na tacę były przeznaczona na remonty prowadzone w naszej świątyni. Zebraliśmy 4720zł. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

2. W okresie wakacyjnym kancelaria parafialna będzie czynna we wtorki i czwartki od godz. 16.00 do 17.30 i w soboty od godz. 8.30 do 10.00.

3. W przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. dobędzie się poświęcenie pojazdów mechanicznych. Przy tej okazji składane ofiary będą przeznaczone na pomoc polskim misjonarzom.

4. Zachęcamy do podejmowania dyżurów w kościele od godz. 9.00 do 17.00, aby turyści mogli obejrzeć nasz piękny kościół.

5. 18 lipca o godz. 17.00 zapraszamy na nabożeństwo za wstawiennictwem bł. Reginy Protmann.

6. Nasza parafia organizuje wyjazd na główne Uroczystości z okazji 50-lecia koronacji cudownego obrazu Matki Boże Świętolipskiej z udziałem przedstawicieli Episkopatu Polski do Świętej Lipki w sobotę 11 sierpnia. Koszt wyjazdu 30 zł. Zapisy wraz z wpłatą i numerem kontaktowym w zakrystii.

7. Do nabycia jest najnowszy numer Gościa Niedzielnego, a w nim m. in.: O szkaplerzu, który towarzyszył Janowi Pawłowi II do ostatniej chwili, a dla wielu katolików stał się stylem życia.

8. W tym tygodniu Msza św. popogrzebowa będzie odprawiona za zmarłego:

+ Wanda Gołębiewska poniedziałek godz. 6.30

+ Teresa Habuda wtorek godz. 6.30

+ Genowefa Taraszkiewicz sobota godz. 6.30

W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności nasi parafianie:

+ Janusz Rychlicki

+ Janina Masłowska

piątek,
20 lipca 2018

Piątek, XV Tydzień zwykły
Wspomnienie bł. Czesława, prezbitera

Rok św. Stanisława Kostki

lipiec 2018

Intencja ewangelizacyjna: Aby kapłani, którzy w trudzie i samotności żyją swoją pracą duszpasterską, czuli się wspomagani i pokrzepiani przez przyjaźń z Panem i braćmi.